Мобільний зв'язок України
Мобильная связь


 • Как перевести деньги

 • Перевод баланса


  [27.03.2019]
  Тариф "4 БЕЗЛИМИТА" от ла... (0)
  [27.03.2019]
  Новый тарифный план Лайфс... (0)
  [08.12.2018]
  Тарифные планы Годовой пл... (0)
  [15.11.2018]
  НОВЫЙ ТАРИФНИЙ ПЛАН «ХАЙП... (0)
  [25.01.2018]
  Новый тарифный план ГИГА ... (0)
  Поиск
  Користувальницький пошук

  Наш опрос
  Какой 4G у вас ловит?
  Всего ответов: 261
  Статистика

  Яндекс.Метрика


  Онлайн всего: 1
  Гостей: 1
  Пользователей: 0
  mzu

  Понедельник, 18.11.2019, 02:01
  Приветствую Вас Гость | RSS
  Главная | Регистрация | Вход
  Главная » 2012 » Ноябрь » 30 » ОГО модем за 1 гривню
  ОГО модем за 1 гривню
  17:29
  ОГО модем Укртелеком за 1 гривню

  Компанія Укртелеком пропонує надзвичайно вигідні умови підключення до швидкісного безлімітного Інтернет «ОГО!». За умовами акції нові та існуючі абоненти Укртелекому отримують можливість придбати сучасний ADSL-модем з підтримкою Wi-Fi всього за 1 гривню!
  За допомогою модему з підтримкою Wi-Fi абоненти мають можливість підключити без зайвих проводів до безлімітного Інтернету свої домашні пристрої: комп’ютер, ноутбук, планшет, смартфон тощо.
  Інтернет «ОГО!» від Укртелекому – це безлімітні тарифні плани, єдина мережа «ОГО!», вільний доступ до Інтернету в зонах Wi-Fi Укртелекому по Україні, послуга «ОГО!Телефонія» (дзвінки за технологією VoIP).
  Акційна пропозиція «Модем з Wi-Fi для «ОГО!» за 1 гривню» діє з 1 березня 2012 до по 28 лютого 2013 року
  Завітайте до центрів продажу послуг Укртелекому, оформляйте договір на підключення до «ОГО!» та насолоджуйтеся швидкісним Інтернетом.
  1 гривня – Ваша перепустка у світ безмежних можливостей безлімітного Інтернету «ОГО!».
   
  Умови маркетингової акції
  «Модем з Wi-Fi для «ОГО!» за 1 гривню»
  1. Зміст акції – надання споживачам можливості підключитися до послуги «ОГО!» або покращити користування цією послугою, придбавши ADSL-модем за спеціальною ціною 1 гривня на умовах, визначених нижче.
  2. Термін проведення акції – з 1 березня по 28 лютого 2013 року включно.
  3. Територія дії акції – вся Україна.
  4. Учасники акції:
  4.1. Учасниками акції можуть бути фізичні та юридичні особи, які є абонентами телефонної мережі Укртелекому, і, які в період дії акції подадуть заявку на підключення до послуги «ОГО!» та укладуть додаткову угоду до договору про надання послуги ADSL-підключення до мережі Інтернет у паперовому вигляді із зобов’язанням користуватися послугою «ОГО!» протягом періоду 24 місяці.
  4.2. Існуючі абоненти послуги «ОГО!» в період проведення акції мають право придбати ADSL-модем на акційних умовах у разі укладання додаткової угоди до договору, із зобов’язанням користуватися послугою «ОГО!» протягом періоду 24 місяці.
  Абоненти послуги «ОГО!», які на дату звернення до Укртелекому вже користуються іншою акційною пропозицією із зобов’язанням користуватися послугою протягом певного періоду і термін цих зобов’язань ще не закінчився, не можуть брати участі в акції.
  5. Умови акції:
  5.1. Придбати ADSL-модем за спеціальною ціною можна за умови подання заявки на підключення до послуги «ОГО!» в період проведення акції та укладання додаткової угоди до договору про надання послуги ADSL-підключення до мережі Інтернет у паперовому вигляді із зобов’язанням користуватися послугою «ОГО!» протягом періоду 24 місяці.
  5.2. Придбати ADSL-модем за спеціальною ціною та укласти додаткову угоду до договору про надання послуги доступу до мережі Інтернет за технологією ADSL абоненти, які беруть участь в акції, можуть у відділеннях Укртелекому.
  5.3. За спеціальною ціною може бути реалізовано не більше одного ADSL-модему на один особовий рахунок абонента.
  5.4. У разі дострокового розірвання додаткової угоди до договору про надання послуг доступу до мережі Інтернет за технологією ADSL придбаний абонентом за спеціальною ціною ADSL-модем залишається у його власності. Разом з тим згідно з умовами додаткової угоди абонент зобов’язаний сплатити на користь Укртелекому штраф у розмірі 250,00 грн..
  Просмотров: 2223 | Добавил: mzu | Рейтинг: 3.0/1 |


  Всего комментариев: 1
  1 ого  
  заявка на послугу ОГО! Стандарт. Статус - авторизована.
  Сколько ждать ?

  Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
  [ Регистрация | Вход ]
  сайт mzu; 2019
  МЗУ MZU