Вторник, 04.10.2022
Мобільний зв'язок України
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]

  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » Мобільний зв'язок » Киевстар » 5 копеек (пять копеек диджус)
5 копеек
3GДата: Четверг, 15.09.2011, 15:26 | Сообщение # 1
Полковник
Группа: Модераторы
Сообщений: 167
Статус: Offline
Тарифний план «5 копійок»
Вартість дзвінка на номери абонентів «Київстар» та djuice, грн/сек 0,05
(у межах 100 тарифних хвилин на день)1
Вартість дзвінка на номери абонентів інших операторів мобільного та фіксованого зв'язку України, грн/сек 0,05
(у межах 30 тарифних хвилин на день)1
Плата за з’єднання при дзвінках на номери всіх операторів мобільного та фіксованого зв’язку України відсутня
Щоденна абонентна плата, грн 0,75
Відправлення 1 SMS на номери українських операторів мобільного зв’язку, грн 0,50
Відправлення 1 SMS на номери іноземних операторів мобільного зв’язку, грн 1,20
Відправлення 1 MMS на номери українських операторів мобільного зв’язку, грн 1,00
Відправлення 1 MMS на номери іноземних операторів мобільного зв’язку, грн 5,00
WAP-доступ до мережі Інтернет із використанням технології GPRS, грн/Мб 15,00
Традиційний доступ до мережі Інтернет із використанням технології GPRS, грн/Мб не тарифiкується
(в межах 5 Мб на день)1


3G
 
mzuДата: Воскресенье, 25.09.2011, 07:53 | Сообщение # 2
Admin
Группа: Администраторы
Сообщений: 314
Статус: Offline
Тарифні хвилини надаються в рахунок абонентної плати, яка становить 0,75 грн/день. Списання кожної окремої хвилини, що надається в межах щоденного обсягу тарифних хвилин, здійснюється в першу секунду кожної хвилини розмови. Після вичерпання тарифних хвилин у межах зазначеної кількості кожна наступна хвилина коштуватиме 0,50 грн. Тарифікація вихідних та переадресованих дзвінків (передавання інформації голосом, передача даних та факсимільних повідомлень) є посекундною та здійснюється в першу секунду кожної хвилини розмови, секунди з другої по шістдесяту кожної хвилини розмови не тарифікуються. Щодня нараховуються 5 тарифних мегабайтів для традиційного доступу до мережі Інтернет із терміном дії до кінця доби, протягом якої вони були нараховані. Вартість доступу до мережі Інтернет понад щоденний обсяг тарифних мегабайтів становитиме 7,50 грн/Мб.

Після успішного переходу на тарифний план «5 копійок», тобі надається 100 тарифних хвилин для дзвінків на номери абонентів «Київстар» та djuice, 30 тарифних хвилин на номери абонентів інших операторів мобільного та фіксованого зв'язку України та 5 тарифних мегабайтів для традиційного доступу до мережі Інтернет. Термін дії тарифних хвилин та тарифних мегабайтів – до кінця доби в якій вони були нараховані.

Наступне нарахування хвилин та мегабайтів відбувається щоденно у період з 00:00 до 03:00. Одночасно з нарахуванням тарифних хвилин та мегабайтів стягується абонентна плата. У випадку, якщо у тебе недостатньо коштів на рахунку, абонентна плата не стягується та тарифні хвилини та мегабайти не нараховуються. При поповненні рахунку, абонентна плата за дні, за які вона не була нарахована, не стягується.

Якщо у тебе на рахунку виявилось недостатньо коштів для списання абонентної плати, але протягом дня ти поповнив рахунок - ти можеш сплатити абонентну плату та отримати тарифні хвилини відправивши USSD-команду *477*202# або зателефонувавши за номером 477, та дотримуючись підказок автоінформатора оформити відповідну заяву.

Перевірити наявність та залишок тарифних хвилин та тарифних мегабайтів можна за номером *112#.

Підключення

- Якщо ти абонент djuice, зміни свій поточний тарифний план на тарифний план «5 копійок» за допомогою системи самообслуговування «Мій djuice» або за номером 477*4*. Дзвінки на цей номер для абонентів djuice не тарифікуються. Вартість переходу на тарифний план «5 копійок» – 10 грн.

- Якщо ти абонент передплаченого зв’язку «Київстар», зміни свій тарифний план на тарифний план «5 копійок» за номером 477. Вартість заміни становить 25 гривень, номер твого мобільного телефону при цьому зберігається.

- Якщо ти абонент іншого мобільного оператора, придбай або отримай акційний стартовий пакет djuice, активуй його з 26 серпня 2011 та безкоштовно підключайся до тарифу «5 копійок» за телефоном 477*4*. Дзвінки на цей номер для абонентів djuice не тарифікуються.
 
Форум » Мобільний зв'язок » Киевстар » 5 копеек (пять копеек диджус)
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

mzu - Форум о мобильной связи 2022
Яндекс.Метрика