Четверг, 29.09.2022
Мобільний зв'язок України
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]

  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » Мобільний зв'язок » Киевстар » Позвонить в Россию (дешиво)
Позвонить в Россию
Samsung-3GДата: Четверг, 07.03.2013, 17:10 | Сообщение # 1
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 8
Статус: Offline
5 коп. в Росію

В період з 04.12.2012 до 31.03.2013 року (Акційний період) абоненти передплаченого зв’язку Київстар і Beeline, які обслуговуються на умовах тарифного плану «Привіт, весь світ» мають можливість дзвонити до Росії за тарифом 5 копійок за хвилину*.

*Учасникам Акції надається можливість здійснювати вихідні дзвінки на телефонні номери абонентів операторів фіксованого зв’язку Російської Федерації за тарифом 5 копійок за хвилину.

Тарифікація вихідних і переадресованих дзвінків (передавання інформації голосом, передача даних та факсимільних повідомлень) є посекундною та здійснюється в першу секунду кожної хвилини розмови, секунди з другої по шістдесяту кожної хвилини розмови не тарифікуються

Як стати учасником Акції?
абоненти, які активують стартовий пакет з тарифним планом «Привіт, весь світ» в період із 04.12.2012 до 31.03.2013 року, стають учасниками Акції автоматично та безкоштовно.
абонентам, які в Акційний період активують стартовий пакет з тарифним планом відмінним від «Привіт, весь світ» і змінять діючий тарифний план на «Привіт, весь світ», для участі в Акції необхідно зареєструватися, скориставшись USSD-запитом *222*5# або зателефонувавши за номером 222. Реєстрація для таких абонентів не тарифікується.
абонентам, які підключились до мережі Київстар до 04.12.2012 року та обслуговуються за умовами тарифного плану «Привіт, весь світ» для участі в Акції необхідно в Акційний період зареєструватися, скориставшись USSD-запитом *222*5# або зателефонувавши за номером 222.

Вартість реєстрації для участі в Акції складає 5 грн. (з урахуванням ПДВ. Додатково утримується збір до Пенсійного фонду в розмірі 7,5% від вартості послуги без урахування ПДВ).

Додаткова інформація:
Реєстрація учасником Акції здійснюється протягом однієї доби. Про реєстрацію буде проінформовано за допомогою текстового повідомлення.
У разі зміни тарифного плану «Привіт, весь світ» на будь-який інший тарифний план, участь у акції припиняється.
 
Форум » Мобільний зв'язок » Киевстар » Позвонить в Россию (дешиво)
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

mzu - Форум о мобильной связи 2022
Яндекс.Метрика