Вторник, 04.10.2022
Мобільний зв'язок України
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]

  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » Мобільний зв'язок » Beeline » Beeline в сети Киевстар (Билайн в роуминге Киевстар)
Beeline в сети Киевстар
mzuДата: Суббота, 13.11.2010, 16:50 | Сообщение # 1
Admin
Группа: Администраторы
Сообщений: 314
Статус: Offline
С 22 ноября, поэтапно, Киевстар будет пускать абонентов Билайн-Украина в свою сеть на правах национального роуминга.
 
киевстарДата: Понедельник, 15.11.2010, 15:31 | Сообщение # 2
Группа: Гости

22 листопада 2010 року для абонентів мобільного зв’язку «Beeline-Україна» буде відкрито послугу національного роумінгу у мережі «Київстар».

Там, де сигнал мережі «Київстар» сильніше за сигнал мережі «Beeline», телефони абонентів будуть переключатися в мережу «Київстар». Абоненти можуть продовжувати користуватися всіма послугами зв’язку так само, як і в мережі «Beeline» - без зміни правил набору номерів та налаштувань послуг.

Послуга національного роумінгу не тарифікується. Тарифікація дзвінків, повідомлень та інших послуг відбувається відповідно до умов поточних тарифних планів абонентів «Beeline-України» та не залежить від того, чи знаходиться абонент у мережі «Київстар» чи в мережі «Beeline-Україна».

Обслуговування абонентів «Beeline-Україна», незалежно від того, в якій мережі вони користуються послугами зв’язку, здійснюється Центром обслуговування абонентів «Beeline-Україна» за номером 060643.

 
3GДата: Понедельник, 22.11.2010, 15:26 | Сообщение # 3
Полковник
Группа: Модераторы
Сообщений: 167
Статус: Offline
Операторы «Киевстар» и «Beeline-Украина» продолжают процесс объединения. С 22 ноября 2010 для абонентов «Beeline-Украина» вводится национальный роуминг в сети «Киевстар».
Отныне, на территории, где отсутствует радиопокрытие GSM-сети «Beeline-Украина» или ее сигнал является слабым, телефоны клиентов «Beeline-Украина» будут автоматически подключаться к сети «Киевстар». Услуга национального роуминга для абонентов «Beeline-Украина» не тарифицируется. Находясь в национальном роуминге в сети «Киевстар», абоненты «Beeline-Украина» смогут пользоваться услугами мобильной связи в соответствии с их тарифными планами в полном объеме, а именно: голосовой связью, текстовыми сообщениями, мобильным интернетом по технологии GPRS / EDGE и т. д. Стоимость услуг связи остается неизменной и не зависит от того, в какой сети («Киевстар» или «Beeline-Украина») они предоставляются.

Абоненту не нужно осуществлять дополнительные настройки, если его мобильный телефон поддерживает функцию «Автоматический выбор сети». Клиент «Beeline-Украина» также может выбрать сеть «Киевстар» вручную в меню телефона. Когда мобильный телефон подключится к сети «Киевстар», на дисплее появится название сети «Киевстар» — UA KYIVSTAR или KYIVSTAR.

Любые номера обслуживания, включая номера для заказа мобильного контента, будут работать для абонентов «Beeline-Украина», которые находятся в сети «Киевстар», в обычном режиме.

Обслуживание абонентов «Beeline-Украина», независимо от того, в какой сети они пользуются услугами связи, осуществляется Центром обслуживания абонентов «Beeline-Украина» по номеру 0611.


3G
 
КиївстарДата: Вторник, 01.02.2011, 17:57 | Сообщение # 4
Группа: Гости

Оператори «Київстар» і «Beeline-Україна» роблять черговий крок на шляху інтеграції. Відтепер клієнти «Beeline-Україна» мають можливість поповнювати рахунок свого мобільного телефону скретч-картками й електронними ваучерами «Київстар».
З 1 лютого 2011 для поповнення свого мобільного рахунку абоненти «Beeline-Україна» можуть використовувати скретч-картки й електронні ваучери «Київстар» номіналом 30 грн. і 100 грн. Для цього необхідно набрати на мобільному телефоні цифри 14-значного коду поповнення в такій послідовності: *123*ХХХХХХХХХХХХХХ# (ХХХХХХХХХХХХХХ — код поповнення зі скетч-картки чи електронного ваучера). Якщо код набраний правильно, на дисплеї з’явиться повідомлення про поповнення рахунку.

Також з 01 лютого клієнтам передплаченого зв’язку мережі «Beeline-Україна» доступна послуга «Поповнення рахунку іншого абонента». Для поповнення особового рахунку іншого абонента на мобільному телефоні слід набрати комбінацію: *126*ХХХХХХХХХХХХХХ*380YYYYYYYYY#, де ХХХХХХХХХХХХХХ — код поповнення рахунку, а 380YYYYYYYYY — номер абонента, рахунок якого буде поповнений. Про успішний факт поповнення рахунку ініціатор та отримувач поповнення будуть поінформовані SMS-повідомленням. Кількість операцій з поповнення особового рахунку з боку ініціатора поповнень необмежена. Мобільний рахунок отримувача коштів може бути поповнено не більш ніж 6 (шести) разів на добу.

Оператори «Київстар» і «Beeline-Україна» створюють максимально комфортні умови для спілкування між своїми абонентами.

Першими кроками на шляху об’єднання «Київстар» і «Beeline-Україна» стало надання послуг фіксованого доступу до інтернет під єдиним брендом «Київстар» за новими тарифами, а також обслуговування бізнес-клієнтів обох телекомоператорів силами єдиної команди. 22 листопада 2010 для абонентів «Beeline-Україна» був впроваджений безкоштовний автоматичний національний роумінг у мережі «Київстар». Також клієнтам масового ринку «Київстар» і «Beeline-Україна» було запропоновано підключити новий тарифний план «25 мільйонів» з 250 тарифними хвилинами для здійснення дзвінків на номери обох мереж упродовж місяця. Бізнес-клієнтам був запропонований тариф «Будьмо разом» з обсягом у 350 тарифних хвилин для здійснення дзвінків між клієнтами «Київстар» і «Beeline-Україна». Запропоновані тарифні плани не містять плати за з’єднання.

 
mzuДата: Среда, 23.11.2011, 13:58 | Сообщение # 5
Admin
Группа: Администраторы
Сообщений: 314
Статус: Offline
Отменена доплата на Билайн с Киевстар
 
роумінгДата: Понедельник, 26.12.2011, 12:59 | Сообщение # 6
Группа: Гости

З 14.12.2011 року вступають в дію зміни в умовах користування міжнародним роумінгом, а саме:
Встановлюється мінімальний розмір коштів на особовому рахунку 25 грн для здійснення GPRS сесій, вихідних дзвінків та передавання текстових і мультимедійних повідомлень у міжнародному роумінгу.
 
mzuДата: Воскресенье, 01.01.2012, 10:29 | Сообщение # 7
Admin
Группа: Администраторы
Сообщений: 314
Статус: Offline
С Новым 2012 годом !
 
Форум » Мобільний зв'язок » Beeline » Beeline в сети Киевстар (Билайн в роуминге Киевстар)
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

mzu - Форум о мобильной связи 2022
Яндекс.Метрика