Вторник, 04.10.2022
Мобільний зв'язок України
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]

  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » Мобільний зв'язок » lifecell » Свободный Лайф
Свободный Лайф
a_ucozДата: Суббота, 18.04.2009, 13:00 | Сообщение # 1
Рядовой
Группа: Модераторы
Сообщений: 9
Статус: Offline
Тарифний план «Вільний life:)» діє на постійній основі; Тарифний план «Простий life:)» діє до 31.12.2009р.
Максимальна тривалість одного вихідного дзвінка всередині мережі life:) з тарифом 0 коп/хв у тарифному плані «Вільний life:)» становить 30 хвилин, починаючи з 01.04.2008р.
Тарифний план «Простий life:)» не бере участі у будь-яких бонусних програмах від life:) тощо. При заміні тарифу на «Простий life:)» абоненту призупиняється участь в них.
Заміна тарифного плану коштує 10 грн. У разі активації SIM-карти зі стартового пакета з тарифним планом «Вільний life:)» абонент може змінити тариф на «Простий life:)» безкоштовно протягом 30 днів від моменту активаціїї. У разі активації SIM-карти зі стартового пакета з тарифним планом «Простий life:)» абонент може один раз змінити тариф на «Вільний life:)» без додаткової плати. З 21.04.09 абонентам всіх індивідуальних тарифних планів надається можливість один раз протягом календарного місяця змінити поточний тарифний план life:) на один з діючих тарифних планів life:). При зміні тарифного плану на будь-який інший діючий тарифний план анулюються бонуси, що були нараховані за умовами попереднього тарифного плану абонента. Початкові бонуси, які отримав абонент при придбанні нового стартового пакета при зміні тарифного плану life:) зберігаються.
Підключення або заміну тарифного плану на «Вільний life:)» або «Простий life:)» продовжено до 30.06.2009;
Дзвінки на «Номери додаткових послуг» тарифікуються за окремими тарифами;
Для абонентів, що обслуговуються на умовах тарифного плану «Вільний life:)» для тарифікації дзвінків по Україні застосовується повна тарифна одиниця часу – 30 секунд, починаючи з першої секунди. Для тарифікації дзвінків до 30 секунд застосовується повна тарифна одиниця часу – 30 секунд.
Для абонентів, що обслуговуються на умовах тарифного плану «Простий life:)» для тарифікації дзвінків по Україні застосовується повна тарифна одиниця часу - одна хвилина, починаючи з першої секунди. Для тарифікації дзвінків до однієї хвилини застосовується повна тарифна одиниця часу - одна хвилина. Для тарифікації міжнародних дзвінків застосовується повна тарифна одиниця часу - 20 секунд. Для тарифікації міжнародних дзвінків тривалістю до 20 секунд застосовується повна тарифна одиниця часу 20 секунд.
Переадресовані дзвінки тарифікуються за тарифами вихідного дзвінка залежно від напряму дзвінка;

Для того щоб розмовляти по 0 коп/хв всередині мережі life:) протягом наступних 30 календарних днів, потрібно поповнити рахунок на суму від 25 грн та більше одним платежем.
В інших випадках дзвінки всередині мережі life:) тарифікуватимуться по 0,50 грн/хв., з 24.04.2009 - по 1,00 грн/хв.

 
Форум » Мобільний зв'язок » lifecell » Свободный Лайф
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

mzu - Форум о мобильной связи 2022
Яндекс.Метрика