Пятница, 30.09.2022
Мобільний зв'язок України
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]

  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » Мобільний зв'язок » lifecell » lifecell (lifecell Украина)
lifecell
rybalka_otdyhДата: Четверг, 14.01.2016, 15:18 | Сообщение # 1
Рядовой
Группа: Проверенные
Сообщений: 4
Статус: Offline
lifecell в Украине с 19 января 2016

Встречаем "3G+ 0 в сети без абонплаты" (3G Вільний)
Плати когда пользуешься


Сообщение отредактировал rybalka_otdyh - Четверг, 14.01.2016, 15:18
 
rybalka_otdyhДата: Четверг, 14.01.2016, 18:02 | Сообщение # 2
Рядовой
Группа: Проверенные
Сообщений: 4
Статус: Offline
Тарифы Лайфселл с сайта http://mob.co.ua

звонки 1 грн в день
интернет 6 грн - 50 мб


Сообщение отредактировал rybalka_otdyh - Четверг, 14.01.2016, 18:06
 
mzuДата: Пятница, 15.01.2016, 09:33 | Сообщение # 3
Admin
Группа: Администраторы
Сообщений: 314
Статус: Offline
ЛайфСелл
 
mzuДата: Суббота, 16.01.2016, 13:09 | Сообщение # 4
Admin
Группа: Администраторы
Сообщений: 314
Статус: Offline
15 січня 2016 року. Оператор мобільного зв'язку life:) оголошує про новий етап розвитку компанії, який почнеться з масштабного ребрендингу. На зміну life:) приходить нова назва lifecell, співзвучна з брендом компанії Turkcell – великого міжнародного інвестора, якому належать 100% акцій українського оператора.

Під брендом life:) компанія пропрацювала на українському ринку більше десяти років. Наступне десятиліття оператор №1 для смартфонів починає вже з іншою назвою – lifecell. Під новим брендом компанія продовжить свою діяльність на ринку як зрілий, досвідчений і мультисервісний оператор, цікавий для всіх категорій абонентів.

У 2015 році 100% власником мобільного оператора life:) стала компанія Turkcell, що котується на нью-йоркській фондовій біржі – одна з найбільших телеком-компаній Європи та провідний провайдер телеком-зв'язку і технологій в Туреччині. Крім рідної країни, вона володіє телеком-структурами в 8 країнах: Україні, Білорусії, Казахстані, Азербайджані, Молдові, Грузії, Німеччині та на Північному Кіпрі,. Але саме український ринок став першим, на якому материнська компанія прийняла рішення в повному масштабі впроваджувати свої найуспішніші практики, інновації та величезний досвід телеком-оператора зі світовим ім'ям. Це стало однією з важливих передумов для зміни бренду.

life:) стає українським Turkcell. Надихнувшись досягненнями своєї материнської компанії, оператор поставив перед собою мету стати українським Turkcell, компанією, яка приносить на ринок нові тренди комунікації та постійно стимулює його рухатися в майбутнє. Щоб візуально наблизити life:) до материнської компанії і підкреслити зв'язок між компаніями, новий бренд lifecell набув не лише однакових та співзвучних елементів з брендом Turkcell, але й кольорів материнської компанії: синього та жовтого.
Органічний розвиток і дорослішання бренду стали ще однією причиною ребрендингу. Від самого початку своєї 10-річної роботи на ринку оператор позиціонувався як бренд, орієнтований на молодь. Але за ці роки аудиторія life:) виросла і сформувала категорію користувачів з великим клієнтським досвідом, знанням сучасних технологій та очікуванням високої якості обслуговування. Сам оператор став однаково цікавим як для активних користувачів смартфонів, так і для вимогливих корпоративних клієнтів. Тому наступний органічний крок оператора – це стати компанією, що перевищує очікування всіх споживачів: від молоді до великих бізнес-компаній.

lifecell – це дата-оператор майбутнього. Одним з історичних досягнень life:) стало створення ринку мобільного інтернету в Україні. Оператор першим приніс на український ринок інноваційну на той момент технологію EDGE, відкривши для абонентів мобільний інтернет. Відтоді компанія зайняла заслужену нішу оператора №1 для смартфонів з найвищим проникненням пристроїв у мережі (45%), у тому числі з підтримкою 3G (43,8%). Сьогодні оператор розгортає мережу третього покоління на базі інноваційної технології 3G+ та надає послуги мобільного інтернету 5,4 млн абонентів. Тому бренд lifecell, акумулюючи всі кращі розробки та досягнення life:), ставить перед собою мету стати першим українським дата-оператором з новим слоганом «Підключай майбутнє».

Бурак Ерсой, Головний виконавчий директор lifecell, підкреслив: «Виходячи на наступний етап розвитку компанії, ми раді представити українському ринку наш новий бренд lifecell, в якому ми символічно об'єднали минуле і майбутнє. Для нашої компанії ребрендинг – це не стільки зовнішнє перетворення, скільки глибокі зміни у всіх сферах і на всіх рівнях діяльності оператора: обслуговування абонентів, створення затребуваних послуг, впровадження яскравих і корисних інновацій на українському ринку. У той же час, вдосконалюючись як мультифункціональний та універсальний оператор для всіх абонентів, ми будемо позиціонувати lifecell як ефективний дата-оператор, що надає максимум можливостей для спілкування через високошвидкісний мобільний інтернет, підключаючи до майбутнього комунікацій якомога більше українських споживачів».
***
lifecell – український оператор, що надає справжню свободу спілкування, в першу чергу через високошвидкісний мобільний інтернет. За допомогою доступного 3G+ інтернету lifecell відкриває сучасні можливості мобільної комунікації для всіх категорій користувачів, незалежно від віку чи знань технологій.

100% акцій оператора належать Turkcell – турецькому лідеру інновацій в мобільному зв'язку. Мережа оператора lifecell покриває 99% території України. Станом на кінець третього кварталу 2015 року, активна абонентська база lifecell становить 10,8 мільйона користувачів.

Як дата-оператор і лідер ринку з проникнення смартфонів і 3G-пристроїв, lifecell пропонує тарифи та послуги, найбільш зручні і вигідні для власників «розумних» пристроїв.

lifecell – єдиний оператор, що розгортає мережу третього покоління на основі сучасної технології 3G+, яка є останнім досягненням у розвитку 3G і здатна підтримувати максимальну швидкість завантаження до 63,3 Мбіт за секунду.
 
mzuДата: Пятница, 05.02.2016, 09:52 | Сообщение # 5
Admin
Группа: Администраторы
Сообщений: 314
Статус: Offline
lifecell продолжает развертывание качественной сети третьего поколения по всей территории Украины с использованием сверхскоростной технологии 3G+. Следующим крупным городом, который вошел в зону 3G+ покрытия мобильного оператора, стала Умань на территории Черкасской области.
Ежегодно Уманская «Софиевка» привлекает более 500 тысяч туристов. Теперь все жители города и посетители графского дворца могут воспользоваться мобильным интернетом на максимальной скорости до 63,3 Мбит/с, которую обеспечивает современная технология 3G+. Услугами связи третьего поколения от lifecell могут воспользоваться абоненты оператора, у которых есть современные смартфоны с поддержкой 3G. Для этого нужно только выбрать соответствующий режим в настройках устройства.
 
mzuДата: Пятница, 05.02.2016, 09:55 | Сообщение # 6
Admin
Группа: Администраторы
Сообщений: 314
Статус: Offline
Для своїх абонентів у роумінгу в Туреччині lifecell пропонує новий унікальний пакет послуг «Безкоштовний інтернет в Туреччині».
Абоненти lifecell, що обслуговуються на таких тарифних планих, як «3G+ Смартфон», «3G+ Смартфон Ultra», «Смартфон+», «3G+ Шалений день», «3G+ Шалений день Ultra» і «Шалений день+», можуть без додаткової плати та активації використовувати 100 МБ мобільного інтернету в Туреччині в мережі оператора Turkcell (TR TCELL). Їхня вартість уже включена у розмір денного або 30-денного платежу відповідно до тарифного плану абонента.
Для використання пакету послуг «Безкоштовний інтернет в Туреччині» достатньо пам’ятати два простих правила: телефон абонента необхідно зареєструвати у роумінгу в мережі мобільного оператора Turkcell (TR TCELL) у ручному режимі, а також денний або 30-денний платіж згідно з тарифним планом на поточний момент має бути оплачений. Нарахування безкоштовних 100 МБ інтернету в Туреччині у разі виконання цих умов здійснюється автоматично кожного дня.
 
rybalka_otdyhДата: Воскресенье, 21.02.2016, 07:45 | Сообщение # 7
Рядовой
Группа: Проверенные
Сообщений: 4
Статус: Offline
Новая реклама Лайфсел (смотреть видео)


Сообщение отредактировал rybalka_otdyh - Воскресенье, 21.02.2016, 07:46
 
Ukr-turizm-rДата: Воскресенье, 26.06.2016, 06:45 | Сообщение # 8
Рядовой
Группа: Модераторы
Сообщений: 3
Статус: Offline
В начале 2016 года компания lifecell начала еще активнее разворачивать 3G+ сеть, даря украинцам связь на высокой скорости передачи данных. Благодаря этому сегодня оператор является лидером по территории 3G+ покрытия в Украине и обеспечивает связью третьего поколения 1631 населенный пункт, 274 из которых покрывает исключительно lifecell, и 18 областных центров, что составляет 16,8% от всей 3G+ сети компании. Такие результаты обеспечивают 40% населения Украины 3G+ связью. Таким образом, благодаря интенсивному развертыванию сети третьего поколения в первой половине 2016 года, оператор lifecell стал лидером по географии 3G+ покрытия с охватом 5,6% территории Украины. С момента запуска технологии третьего поколения количество пользователей 3G+ мобильного интернета увеличилось до 2,3 миллиона абонентов (по состоянию на 1 июня 2016 года). При этом проникновение смартфонов в сети lifecell достигло 51% на 1 июня 2016 года.Благодаря расширению зоны 3G+ покрытия еще больше клиентов lifecell могут воспользоваться всеми возможностями высокоскоростного мобильного интернета. Уже сегодня абоненты, которые получают доступ к 3G+ сети lifecell, потребляют вдвое больше дата-трафика, чем те, которые пользуются услугами в 2G-сети. Так, в среднем один 3G+ абонент использует в месяц 1128 МБ трафика, в то же время на одного абонентам в 2G-сети приходится 535 МБ мобильного интернета. И это не удивительно, ведь новая сеть позволяет в любом месте и в любое время пользоваться любимыми сервисами: вести коммуникацию в социальных сетях, загружать видео и аудио-файлы, смотреть видео-стриминг и многое другое.
 
vvvДата: Суббота, 10.09.2016, 12:45 | Сообщение # 9
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 1
Статус: Offline
получил от 6969 сообщение о том, что я подключен к сайту с видео, и за это у меня будет снято 15грн. Но я ведь непросил. На каких основаниях оператор снимает деньги. Непорядочно !!!
 
Ukr-turizm-rДата: Воскресенье, 11.09.2016, 07:54 | Сообщение # 10
Рядовой
Группа: Модераторы
Сообщений: 3
Статус: Offline
смс не отправляли никуда ?
 
turbooperaДата: Пятница, 24.03.2017, 13:10 | Сообщение # 11
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 1
Статус: Offline
Ви можете скільки завгодно хвалитися швидкістю свого 3Г інтрнету, але який  в ньому сенс, якщо ним неможливо корситуватися в людних місцях.

В центральному районі міста, біля центральних станцій метро з'єднання дуже повільне. Особливо це відчувається коли переходити на новий сайт, тобто довго резолвится DNS.  Підкажіть будь ласка чи працюєте ви над проблемою завантежності ваших мереж оособливо в стоолиці?
 
Форум » Мобільний зв'язок » lifecell » lifecell (lifecell Украина)
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

mzu - Форум о мобильной связи 2022
Яндекс.Метрика