lifecell - Форум
Суббота, 25.02.2017
Мобільний зв'язок України
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]

Страница 1 из 11
Форум » Мобільний зв'язок » lifecell » lifecell (lifecell Украина)
lifecell
rybalka_otdyhДата: Четверг, 14.01.2016, 15:18 | Сообщение # 1
Рядовой
Группа: Проверенные
Сообщений: 4
Статус: Offline
lifecell в Украине с 19 января 2016

Встречаем "3G+ 0 в сети без абонплаты" (3G Вільний)
Плати когда пользуешься


Сообщение отредактировал rybalka_otdyh - Четверг, 14.01.2016, 15:18
 
rybalka_otdyhДата: Четверг, 14.01.2016, 18:02 | Сообщение # 2
Рядовой
Группа: Проверенные
Сообщений: 4
Статус: Offline
Тарифы Лайфселл с сайта http://mob.co.ua

звонки 1 грн в день
интернет 6 грн - 50 мб


Сообщение отредактировал rybalka_otdyh - Четверг, 14.01.2016, 18:06
 
mzuДата: Пятница, 15.01.2016, 09:33 | Сообщение # 3
Admin
Группа: Администраторы
Сообщений: 314
Статус: Offline
ЛайфСелл
 
mzuДата: Суббота, 16.01.2016, 13:09 | Сообщение # 4
Admin
Группа: Администраторы
Сообщений: 314
Статус: Offline
15 січня 2016 року. Оператор мобільного зв'язку life:) оголошує про новий етап розвитку компанії, який почнеться з масштабного ребрендингу. На зміну life:) приходить нова назва lifecell, співзвучна з брендом компанії Turkcell – великого міжнародного інвестора, якому належать 100% акцій українського оператора.

Під брендом life:) компанія пропрацювала на українському ринку більше десяти років. Наступне десятиліття оператор №1 для смартфонів починає вже з іншою назвою – lifecell. Під новим брендом компанія продовжить свою діяльність на ринку як зрілий, досвідчений і мультисервісний оператор, цікавий для всіх категорій абонентів.

У 2015 році 100% власником мобільного оператора life:) стала компанія Turkcell, що котується на нью-йоркській фондовій біржі – одна з найбільших телеком-компаній Європи та провідний провайдер телеком-зв'язку і технологій в Туреччині. Крім рідної країни, вона володіє телеком-структурами в 8 країнах: Україні, Білорусії, Казахстані, Азербайджані, Молдові, Грузії, Німеччині та на Північному Кіпрі,. Але саме український ринок став першим, на якому материнська компанія прийняла рішення в повному масштабі впроваджувати свої найуспішніші практики, інновації та величезний досвід телеком-оператора зі світовим ім'ям. Це стало однією з важливих передумов для зміни бренду.

life:) стає українським Turkcell. Надихнувшись досягненнями своєї материнської компанії, оператор поставив перед собою мету стати українським Turkcell, компанією, яка приносить на ринок нові тренди комунікації та постійно стимулює його рухатися в майбутнє. Щоб візуально наблизити life:) до материнської компанії і підкреслити зв'язок між компаніями, новий бренд lifecell набув не лише однакових та співзвучних елементів з брендом Turkcell, але й кольорів материнської компанії: синього та жовтого.
Органічний розвиток і дорослішання бренду стали ще однією причиною ребрендингу. Від самого початку своєї 10-річної роботи на ринку оператор позиціонувався як бренд, орієнтований на молодь. Але за ці роки аудиторія life:) виросла і сформувала категорію користувачів з великим клієнтським досвідом, знанням сучасних технологій та очікуванням високої якості обслуговування. Сам оператор став однаково цікавим як для активних користувачів смартфонів, так і для вимогливих корпоративних клієнтів. Тому наступний органічний крок оператора – це стати компанією, що перевищує очікування всіх споживачів: від молоді до великих бізнес-компаній.

lifecell – це дата-оператор майбутнього. Одним з історичних досягнень life:) стало створення ринку мобільного інтернету в Україні. Оператор першим приніс на український ринок інноваційну на той момент технологію EDGE, відкривши для абонентів мобільний інтернет. Відтоді компанія зайняла заслужену нішу оператора №1 для смартфонів з найвищим проникненням пристроїв у мережі (45%), у тому числі з підтримкою 3G (43,8%). Сьогодні оператор розгортає мережу третього покоління на базі інноваційної технології 3G+ та надає послуги мобільного інтернету 5,4 млн абонентів. Тому бренд lifecell, акумулюючи всі кращі розробки та досягнення life:), ставить перед собою мету стати першим українським дата-оператором з новим слоганом «Підключай майбутнє».

Бурак Ерсой, Головний виконавчий директор lifecell, підкреслив: «Виходячи на наступний етап розвитку компанії, ми раді представити українському ринку наш новий бренд lifecell, в якому ми символічно об'єднали минуле і майбутнє. Для нашої компанії ребрендинг – це не стільки зовнішнє перетворення, скільки глибокі зміни у всіх сферах і на всіх рівнях діяльності оператора: обслуговування абонентів, створення затребуваних послуг, впровадження яскравих і корисних інновацій на українському ринку. У той же час, вдосконалюючись як мультифункціональний та універсальний оператор для всіх абонентів, ми будемо позиціонувати lifecell як ефективний дата-оператор, що надає максимум можливостей для спілкування через високошвидкісний мобільний інтернет, підключаючи до майбутнього комунікацій якомога більше українських споживачів».
***
lifecell – український оператор, що надає справжню свободу спілкування, в першу чергу через високошвидкісний мобільний інтернет. За допомогою доступного 3G+ інтернету lifecell відкриває сучасні можливості мобільної комунікації для всіх категорій користувачів, незалежно від віку чи знань технологій.

100% акцій оператора належать Turkcell – турецькому лідеру інновацій в мобільному зв'язку. Мережа оператора lifecell покриває 99% території України. Станом на кінець третього кварталу 2015 року, активна абонентська база lifecell становить 10,8 мільйона користувачів.

Як дата-оператор і лідер ринку з проникнення смартфонів і 3G-пристроїв, lifecell пропонує тарифи та послуги, найбільш зручні і вигідні для власників «розумних» пристроїв.

lifecell – єдиний оператор, що розгортає мережу третього покоління на основі сучасної технології 3G+, яка є останнім досягненням у розвитку 3G і здатна підтримувати максимальну швидкість завантаження до 63,3 Мбіт за секунду.
 
mzuДата: Пятница, 05.02.2016, 09:52 | Сообщение # 5
Admin
Группа: Администраторы
Сообщений: 314
Статус: Offline
lifecell продолжает развертывание качественной сети третьего поколения по всей территории Украины с использованием сверхскоростной технологии 3G+. Следующим крупным городом, который вошел в зону 3G+ покрытия мобильного оператора, стала Умань на территории Черкасской области.
Ежегодно Уманская «Софиевка» привлекает более 500 тысяч туристов. Теперь все жители города и посетители графского дворца могут воспользоваться мобильным интернетом на максимальной скорости до 63,3 Мбит/с, которую обеспечивает современная технология 3G+. Услугами связи третьего поколения от lifecell могут воспользоваться абоненты оператора, у которых есть современные смартфоны с поддержкой 3G. Для этого нужно только выбрать соответствующий режим в настройках устройства.
 
mzuДата: Пятница, 05.02.2016, 09:55 | Сообщение # 6
Admin
Группа: Администраторы
Сообщений: 314
Статус: Offline
Для своїх абонентів у роумінгу в Туреччині lifecell пропонує новий унікальний пакет послуг «Безкоштовний інтернет в Туреччині».
Абоненти lifecell, що обслуговуються на таких тарифних планих, як «3G+ Смартфон», «3G+ Смартфон Ultra», «Смартфон+», «3G+ Шалений день», «3G+ Шалений день Ultra» і «Шалений день+», можуть без додаткової плати та активації використовувати 100 МБ мобільного інтернету в Туреччині в мережі оператора Turkcell (TR TCELL). Їхня вартість уже включена у розмір денного або 30-денного платежу відповідно до тарифного плану абонента.
Для використання пакету послуг «Безкоштовний інтернет в Туреччині» достатньо пам’ятати два простих правила: телефон абонента необхідно зареєструвати у роумінгу в мережі мобільного оператора Turkcell (TR TCELL) у ручному режимі, а також денний або 30-денний платіж згідно з тарифним планом на поточний момент має бути оплачений. Нарахування безкоштовних 100 МБ інтернету в Туреччині у разі виконання цих умов здійснюється автоматично кожного дня.
 
rybalka_otdyhДата: Воскресенье, 21.02.2016, 07:45 | Сообщение # 7
Рядовой
Группа: Проверенные
Сообщений: 4
Статус: Offline
Новая реклама Лайфсел (смотреть видео)


Сообщение отредактировал rybalka_otdyh - Воскресенье, 21.02.2016, 07:46
 
Ukr-turizm-rДата: Воскресенье, 26.06.2016, 06:45 | Сообщение # 8
Рядовой
Группа: Модераторы
Сообщений: 3
Статус: Offline
В начале 2016 года компания lifecell начала еще активнее разворачивать 3G+ сеть, даря украинцам связь на высокой скорости передачи данных. Благодаря этому сегодня оператор является лидером по территории 3G+ покрытия в Украине и обеспечивает связью третьего поколения 1631 населенный пункт, 274 из которых покрывает исключительно lifecell, и 18 областных центров, что составляет 16,8% от всей 3G+ сети компании. Такие результаты обеспечивают 40% населения Украины 3G+ связью. Таким образом, благодаря интенсивному развертыванию сети третьего поколения в первой половине 2016 года, оператор lifecell стал лидером по географии 3G+ покрытия с охватом 5,6% территории Украины. С момента запуска технологии третьего поколения количество пользователей 3G+ мобильного интернета увеличилось до 2,3 миллиона абонентов (по состоянию на 1 июня 2016 года). При этом проникновение смартфонов в сети lifecell достигло 51% на 1 июня 2016 года.Благодаря расширению зоны 3G+ покрытия еще больше клиентов lifecell могут воспользоваться всеми возможностями высокоскоростного мобильного интернета. Уже сегодня абоненты, которые получают доступ к 3G+ сети lifecell, потребляют вдвое больше дата-трафика, чем те, которые пользуются услугами в 2G-сети. Так, в среднем один 3G+ абонент использует в месяц 1128 МБ трафика, в то же время на одного абонентам в 2G-сети приходится 535 МБ мобильного интернета. И это не удивительно, ведь новая сеть позволяет в любом месте и в любое время пользоваться любимыми сервисами: вести коммуникацию в социальных сетях, загружать видео и аудио-файлы, смотреть видео-стриминг и многое другое.
 
vvvДата: Суббота, 10.09.2016, 12:45 | Сообщение # 9
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 1
Статус: Offline
получил от 6969 сообщение о том, что я подключен к сайту с видео, и за это у меня будет снято 15грн. Но я ведь непросил. На каких основаниях оператор снимает деньги. Непорядочно !!!
 
Ukr-turizm-rДата: Воскресенье, 11.09.2016, 07:54 | Сообщение # 10
Рядовой
Группа: Модераторы
Сообщений: 3
Статус: Offline
смс не отправляли никуда ?
 
Форум » Мобільний зв'язок » lifecell » lifecell (lifecell Украина)
Страница 1 из 11
Поиск:

mzu - Форум о мобильной связи 2017
Яндекс.Метрика